Dekoracje do wnętrz Ozdabiamysciany.pl - litery 3d ze styroduru, panele ścienne 3d, plastry  miodu.

...jest pusty

Pokój dziecka

Filtrowanie produktów
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.

Literki na ścianę 3D to oryginalny i kreatywny element dekoracyjny, który rewelacyjnie sprawdza się jako ozdoba każdego dziecięcego pokoju. Bardzo dobrze się prezentuje, jest efektowny, a także wyzwala w dzieciach i nas samych rozwijające twórcze myślenie. Poza literkami dobrym pomysłem jest także wykorzystanie na ścianach pokoju innych ozdób, na przykład gwiazdek brokatowych czy kolorowych motyli, które wymagają samodzielnego przyozdobienia i znacznie uatrakcyjniają każdą przestrzeń. Dekoracje 3D to sprawdzony sposób na kreatywne i ciekawe upiększenie pokoju dziecka.


Literki na ścianę dla dziecka – wyjątkowy element dekoracyjny

Największą zaletą literek na ścianę 3D jest to, że pozwalają one na wykorzystanie zdolności i kreatywnego myślenia naszych dzieci. Są przeznaczone do samodzielnego ozdobienia i wykończenia przez nas i nasze pociechy. Dzięki temu nie tylko uatrakcyjniają wybraną przez nas przestrzeń, ale także pozwalają dziecku na stworzenie czegoś własnego, z czego będzie dumne. Patrząc na ścianę z literkami nasze dziecko będzie odczuwało satysfakcję i zadowolenie z własnej pracy, co przełoży się na jego dobre samopoczucie podczas przebywania w tej konkretnej przestrzeni. Własnoręcznie ozdobione litery na ścianę 3D sprawią, że pokój dziecka stanie się znacznie przytulniejszy, a nasze dziecko będzie czuło się w nim swobodnie i komfortowo.


Litery na ścianę 3D – wiele możliwości aranżacji i gwarantowany sukces w upiększaniu pokoju

Literki na ścianę dla dziecka zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najlepiej prezentowały się w każdym pokoju i były w pełni bezpieczne dla naszych dzieci. Ich optymalne rozmiary pozwalają na doskonałe, w pełni odpowiadające nam rozmieszczenie liter w dowolnie wybranym przez nas miejscu. Litery 3D idealnie nadają się do malowania ich farbami akrylowymi i emulsyjnymi oraz ozdabiania na różne inne kreatywne sposoby. Litery ozdabiać mogą zarówno dzieci, jaki i dorośli. Ich przygotowanie to doskonały sposób na przyjemne i twórcze spędzenie czasu, a jednocześnie uzyskanie efektownej ozdoby, która z pewnością spodoba się całej rodzinie.


Imię dziecka na ścianie – sposób na dopełnienie aranżacji idealnego pokoju dziecięcego

Jednym ze sposobów wykorzystania tych oryginalnych elementów dekoracyjnych, jakimi są litery na ścianę 3D, jest ułożenie z nich na ścianie imienia naszego dziecka. Litery 3D zostały zaprojektowane w taki sposób, że nadają się do tego celu wprost idealnie. W każdej, wybranej przez nas czcionce znajdziemy zarówno litery duże (doskonałe na pierwszą literę imienia), jak i litery małe. Wszystkie literki 3D mocowane są do ściany za pomocą taśmy dwustronnej, która jest do nich dołączona. Rozmiary literek są dostosowane do czcionki, dzięki czemu tak pięknie i efektownie się prezentują. Dodatkowym atutem jest łatwość w przygotowaniu i mocowaniu literek, która sprawia, że ich ozdabianie i rozmieszczanie nie będzie wiązało się ze zbędnym stresem i nerwami, lecz ze świetną zabawą, która spodoba się całej rodzinie.
Pokój dziecka
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jeśli nie znajdziesz interesującego Cię przedmiotu na naszych stronach, napisz do nas ze swoim pomysłem lub projektem.